Alle 600+ specialisten stellen zich graag aan je voor.

Jeffrey van den Boom AA

Manager Accountancy & Advies

+31 (0)438 80 04 00 jeffrey.boom@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Sander Boons MSc RA

Partner - Accountancy & Advies

+31 (0)402 21 58 05 sander.boons@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Stacy Boontjes RSa

Salaris Professional

+31 (0)416 33 05 05 stacy.boontjes@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Charlotte Bos

Support Medewerker

+31 (0)402 21 58 05 charlotte.bos@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Wilfred van Boxtel RPP

Salaris Professional

+31 (0)402 21 58 05 wilfred.boxtel@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Carmin Brabers

Opdrachtmanager Accountancy & Advies

+31 (0)162 32 20 00 carmin.brabers@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Lieke Branderhorst

Assistent Accountant Audit

+31 (0)416 33 05 05 lieke.branderhorst@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Iris Brandes

Assistent Accountant Audit

+31 (0)402 21 58 05 iris.brandes@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Michel van den Broek AA

Partner - Accountancy & Advies

+31 (0)162 32 20 00 michel.broek@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Martijn Broeks

Assistent Accountancy & Advies

+31 (0)492 36 12 48 martijn.broeks@hlb-wvdb.nl

Niels Broers

Assistent Accountant Audit

+31 (0)73 528 77 77 niels.broers@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Amber van Brug

Assistent Accountancy & Advies

+31 (0)73 547 49 47 amber.brug@hlb-wvdb.nl
LinkedIn
Tess Rosdorff_400x400_full-color

Stel je vraag.
Welke dan ook.

Heb je een vraag of wil je meer informatie? Wij vertellen je graag meer.