Alle 600+ specialisten stellen zich graag aan je voor.

Wim Aalders RB

Expert Belastingadvies

+31 (0)492 36 12 48 wim.aalders@hlb-wvdb.nl

mr. Pedro van den Abbeele

Expert Belastingadvies

+31 (0)40 21 58 05 pedro.abbeele@hlb-wvdb.nl

Eline Adam

Assistent Accountant Pre-audit

+31 (0)73 528 77 77 eline.adam@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Sarah Adjei

Assistent Accountant Audit

+31 (0)416 33 05 05 sarah.adjei@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

drs. Freek van Agt

Partner - Belastingadvies

+31 (0)402 21 58 05 freek.agt@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Antoinette Akkermans - Bastiaansen AA

Manager Accountancy & Advies

+31 (0)416 33 05 05 antoinette.akkermans@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Isabel van Asch

Assistent Accountant Audit

+31 (0)73 528 77 77 isabel.asch@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Mion van Bakel RPP

Adviseur HRM

+31 (0)416 33 05 05 mion.bakel@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Coen Bastiaansen AA

Manager Accountancy & Advies

+31 (0)162 32 20 00 coen.bastiaansen@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

drs. Rob Becx AA RV

Partner - Accountancy & Advies

+31 (0)416 33 05 05 rob.becx@hlb-wvdb.nl
LinkedIn

Beau van Beek

Assistent Accountant Audit

+31 (0)416 33 05 05 beau.beek@hlb-wvdb.nl
LinkedIn
Tess Rosdorff_400x400_full-color

Stel je vraag.
Welke dan ook.

Heb je een vraag of wil je meer informatie? Wij vertellen je graag meer.